Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Mikesha Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Plaget E Lirise"
2x.Moj mikesha ime e pare
dashurine time do ta kujtosh
kur t'takohemi ne ate bote
pa genjeshtra dhe pa lot
dhe pa lot

3x.
jam ai,jam ai qe dua te jem,
keshtu linda dhe do t'vdes dhe do t'vdes

2x.Shume kerkova une nga ti,
dashurine time do ta kuptosh
mos mendo se do t'kem frike
nga takimi ne amshim, ne amshim

3x.
jam ai,jam ai qe dua te jem
keshtu linda dhe do t'vdes dhe do t'vdes


Ky tekst u dërgua nga Arta-istog
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet