Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinani Vllasaliu & Besnikët - Rrushe Mori Rrushe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Oooh!
Rrushe mori rrushe
rushe n'kali tbardhe
vjen jarani ty met marre
hajde hajde
vjen jarani ty met marre

Oooh!
Rrushe mori rrushe
rushe n'kali t'zi
vjen jarani me t'pa ty e
hajde hajde
vjen jarani me t'pa ty e

Oooh!
Rrushe mori rrushe
rushe dil n'qarshije
vjen jarani me t'pa ty e
hajde hajde
vjen jarani me t'pa ty e

Oooh!
Rrushe mori rushe
rushe dil n'sokake
se na plase zemren n'barke
hajde hajde
se na plase zemren n'barke


Ky tekst u dërgua nga Shaban Isenaj

Sinani Vllasaliu & Besnikët - Rrushe Mori Rrushe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrushe Mori Rrushe".
3. Video është e këngës "Rrushe Mori Rrushe", por nuk këndohet nga Sinani Vllasaliu & Besnikët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0