Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Tatuazh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  106

Ti Aspak S'e Di Ti Aspak S'e Ndjen
Nuk e Ke Iden Sa M'pëlqen
Ti Më Je Fiksim Ajo Që Kërkoj Unë
Nga Zemra Ty Po Ta Them
Te Premtoj Parajsën Time
Te Premtoj Lumturin
Mjafton Veq Te Jesh e Imja Do Të
Ishte Mrekulli...

Ref :2x
Tatuazh Ne Zemrën Time
Do Të Mbetesh Ti Si Kujtim
Tatuazh Që Kurr Nuk Fshihet
Ti Ktë Nuk e Di o Shpirti Im

Ti Je Vetem Nje Nga Te Gjitha Zemër
Që Më Bën Të Jetoj Sod Për Sod
Unë Të Garantoj e Ta Fali Vetën
Eja Merre Nuk Jetohet Kot
Të Premtoj Parajsën Time
Të Premtoj Lumturi
Mjafton Veq Të Jesh e Imja Do Të
Ishte Mrekulli...

Ref : 3x
Tatuazh Ne Zemrën Time
Do Te Mbetesh Ti Si Kujtim
Tatuazh Qe Kurr Nuk Fshihet
Ti Ktë Nuk e Di o Shpirti Im...


Ky tekst u dërgua nga Merita Gashi

Sinan Vllasaliu - Tatuazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tatuazh".
3. Video është e këngës "Tatuazh", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 10