Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Besniket - Bini Djemt E Kastriotit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nmaje tmalit, matane bregut
Luftoi çeta e Skenderbeut
Luftoi çeta e Skenderbeut

Refreni (2x):
Bini djemt e Kastriotit
Syri i shqipes, besa e Zotit

Nmaje tmalit, perskaj lumit
Luftoi çeta e Bajram Currit

Refreni (2x):
Bini djemt e Kastriotit
Syri i shqipes, besa e Zotit

Nmaje tmalit, t'Qyqavices
Luftoi çeta e Shote Galices

Refreni (2x):
Bini djemt e Kastriotit
Syri i shqipes, besa e Zotit


Ky tekst u dërgua nga Shkelzen Ramadani - Labi

Sinan Vllasaliu & Besniket - Bini Djemt E Kastriotit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bini Djemt E Kastriotit".
3. Video është e këngës "Bini Djemt E Kastriotit", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Besniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0