Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Teute
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teute".
3. Video është e këngës "Teute", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Teute  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Teutë"

Komente

Asnjë Koment

02/12/2019

2019-12-02T17:00:28+00:00Mbretereshe e kesaj jete si je ti dhe mbete
paramendo sa rendje e ngritje nga une ti yll
kurr nuk u merzite

Mbretereshe jo rastesisht ky emer perjetesisht
ti vetem ti me njohe me mire mua vitet kalun
si diten e pare te dua
Stuhi e fortuna me mua shume ke perjetu te ndahesh nga une ne mendje ty kurr ste ka shku, pa ty do isha nje hiq dhe asgje tjeter, beqar i vjeter

Mbretereshe o shpirti im per mua je frymezime
ty te kendoj gjate gjithe jetes sime
plot nostalgji e kujtime

Mbretereshe jo rastesisht ky emer perjetesisht
ti vetem ti me njohe me mire mua vitet kalun
si diten e pare te dua
Stuhi e fortuna me mua shume ke perjetu te ndahesh nga une ne mendje ty kurr ste ka shku, pa ty do isha nje hiq dhe asgje tjeter, beqar i vjeter

Stuhi e fortuna me mua shume ke perjetu te ndahesh nga une ne mendje ty kurr ste ka shku, pa ty do isha nje hiq dhe asgje tjeter, beqar i vjeter

Teute Mbretereshe, e imja do te jeshe, e imja do te jeshe.

Muzika: Avni Qahili
Teksti: Avni Qahili

Ky tekst u dërgua nga GeseyC
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë