A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Singullar & Bloodychuck - Lemza  (Feat. Lyrical Son)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/08/2012

2012-08-09T01:57:01

Featuring

Lyrical Son

See Also

Bloodychuck

Song from the album:

"Hip-Hop Me Ngjyra T'gjalla"


Singullar:
Hip Hop me ngjyra t'gjalla
po na vjen mbas krejt mahalla

Strofa 1 (LYRICAL SON):
Peruminati koha erdh prap
se 25 po ju doken pak
e dini qka ju ndodh kur luft dojn kta
i shtina me 1 thes edhe i mysim n'mic
bonuni bashk se vet mo sukses s'keni
lodhuni, nasht se nuk osht veq Festimi
njoni prej atyne qe per juve menojn
qe jeni gay edhe fallc si Back Street Boys
huuu, ka me ju dhimt, PINT ju kena lon t'dhim
secili reper qe menon mu bind
mujna meniher n'rruge ose n'booth qe doni mu gjind
woof me 1 teshtim heshtni
msheleni gojen se me 1 resht si peshqi dekni
vetni para se me bo naj hap
se metni si ata qe dojna mi shym prap
se iiii qyre qa po ndodh
qyre qfar dopsira repera vetit i thojn
sa here duhna kta piuna une mi lodh
skishit ju sen as hez me pordh
kini mi ni shpejt, keni mi pa kejt
tu u munu mu bo si na se ttyne shume fake
sille ka te sillsh njejt, nuk ishit ju mayne
qashtu qysh pe qitshit veten n'teksteee

Refreni:
(x2)
Pse po m'shtin me t'sha brotha
I don't know,I don't know
pse kur je i vetdijshem
qe muna me t'lodh, muna me t'lodh

Strofa 2 (SINGULLAR)
Hip hop me ngjyra t'gjalla
po na vjen mbas krejt mahalla
tu u cill me peshtemadha
tu mbaru me mall germadha
qe qetu tu splurge, xac kam (dot com)
me Audi A4, n'xhepa 4 gram
mos kqyr shtremt o jaran
zingjirt gold edhe platinum
gold edhe platinum
bad boy si French Montana
e di m'ka thon edhe nana
mos u ngut mos e mer mallin
mshele gojen se nuk ta falim
s't'falim dejsa t'gjejm t'dekun
swagin e kem t'rritum t'pjekum
jetojm qill edhe pse jem t'hekum
Singullar po nuk jom vetum
jom me euron dollarin edhe lekun
jom me euron dollarin edhe lekun

Refreni:
(x2)
Pse po m'shtin me t'sha brotha
I don't know,I don't know
pse kur je i vetdijshem
qe muna me t'lodh, muna me t'lodh


Lyrics submited by stillegi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019