A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Skerdi - Tradhtare


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  113

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/12/2017

2017-12-20T17:27:40

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Lyrics:

Skerdi


[REF.:]
Ti merre zemren time
me mire vrite,
fytyre tradhtare.
Merri bashk ti edhe vitet
s'di a t'vjen marre,
gjene me te shtrejt ti e shite
a t'vyne mo pare.
Une sot me mire se ti dje,
m'lutesh per falje.

Nuk je me shpirt me mu
se kush jam une se dite,
ma than syte e tu
qe diçka ti po fshije.

Ti zemra tradhtare
ti zemra tradhtare,
malli ka met mare
malli ka met marre.
Ti zemra tradhtare
ti zemra tradhtare ej,
djalli le ta marre,
djalli le ta marre.
Nuk te don ty ai
e din ti shume mire,
aktore ti mos qaj
lamtumire.

[REF.:]
Ti merre zemren time
ma mire vrite,
fytyre tradhtare.
Merri bashk ti edhe vitet
s'di a t'vjen marre.
Gjene me te shtrejt ti e shite
a t'vyne mepare.
Une sot me mire se ti dje,
lutesh per falje.

A m'fale, s'du me ti pa syte,
a mfale, pse pom pyte,
a mfale, per ne dyte,
per ne dyte pse pom pyte.

Ti zemra tradhtare
ti zemra tradhtare,
malli ka met mare
malli ka met marre.
Ti zemra tradhtare
ti zemra tradhtare ej,
djalli le ta marre
djalli le ta marre.

Nuk te do ty ai
e din ti shume mire,
aktore ti mos qaj
lamtumire.

[REF. 2X:]
Ti merre zemren time
ma mire vrite
fytyre tradhtare.
merri tash ti edhe vitet
s'di a t'vjen marre,
gjene me te shtrejt ti e shite
a t'vyne me pare.
une sot me mire se ti dje
lutesh per falje.


Lyrics submited by doriie-Cards (8)

U krijua nga K.m 2018-10-17 14:31:16
A m'fole?
S'du me ti pa syt
A m'fole?
Pse po m'pyt
Për ne dyt
Ti pse po m'pyt
2018-05-13 13:59:04
Nuk je me shpirt me mu
se kush jam une se dite,
ma than syte e tu
qe diçka ti po fshije.
2018-02-01 18:32:34
une sot me mire se ti dje,
lutesh per falje.
U krijua nga tyurdturtyh 2018-01-26 16:04:24
Ti zemra tradhtare,
malli ka met mare,
malli ka met marre.
ti zemra tradhtare,
ti zemra tradhtare ej
djalli le ta marre,
2018-01-13 21:36:09
Se ti je zemër tradhtare
Ti merre zemren :me mire vrite
2017-12-25 21:40:25
Une sot me mire se ti dje lutesh per falje
2017-12-23 17:23:07
Nuk te don ty ai
e din ti shume mire,
aktore ti mos qaj
lamtumire
2017-12-21 17:37:15
Ti merre zemren time
ma mire vrite
fytyre tradhtare.

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019