Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skerdi - Tradhtare 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Shpirtin mos e shti n`gjynah
Zoti deshmi ka
Prape po du me t`pa
Kjo dashni s`ka zemerime
Ka m`bet shume gjate n`endrra
Tu menu me ty jam hala
Vetmia esht t`u m`vra
Gabim jena t`dy
...

REF.:
Ti nuk me besoje
Me xhelozi n`mes lendoje
Un me ty s`ajm mo pa lamtumire ti shkove
Dashnin harroje cdo gje do kaloje
Tash me ty s`jam mo tjeter kend perqafoje
...

As nostalgji per ty jo skam mo
Shpinen ma ktheve tash pse je tu qa
T`kam mbrojt me shpirt dhe pse gabim ke bo
Tgjith ke me lyp n`ket bote po s`ki me m`pa
...

REF.:
Ti nuk me besoje
Me xhelozi n`mes lendoje
Un me ty s`ajm mo pa lamtumire ti shkove
Dashnin harroje cdo gje do kaloje
Tash me ty s`jam mo tjeter kend perqafoje
...

x2

Me Xhelozi n`mes lendoje...
Pa lamtumire ti shkove...
Dashnin harroje...
Tash me ty sjam mo...
Tjeter kend perqafoje...


Ky tekst u dërgua nga RejdiVazhdim: Skerdi - Tradhtare
Skerdi
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2020
Muzika: Skerdi
Teksti: Skerdi
Produksioni: Bini Diez
Video Produksioni: Jaydee Video
Actors: Jetart & IldaSkerdi - Tradhtare 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare 2".
3. Video është e këngës "Tradhtare 2", por nuk këndohet nga Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

18
30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Skerdi:


Komente 0