TEKSTESHQIP

Skerdi
T'lutem
Lyrics
(Feat. Mimoza Shkodra)

[Mimoza:]
Thuaj ndjenjat ku vajtën,
Ça i bëm ksaj dashni,
Lotët shpirtin e lagën,
e fshin përgjithnji

[Skerdi:]
A rruaj ty të falëm se zemrën ma ke mpi
Je ajo që me ngjan,
Gabime ka çdo njeri

[Mimoza:]
Sa m'ke lëndu ti,
Çdo dhimbje në shpirt e kam mbajt,
Të dy i tham lamtumirë
Tash kush po mban kët faj
T'lutem, unë ty t'lutem
A e din sa malli m'ka marrë
Unë ty t'lutem, t'lutem
çdo gabim ti mu me ma fal

[Skerdi:]
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin

[Bashke:]
Që kena humb të dy
O kena kena humb të dy
A mundem me kthy me kthy
S'po muj me nejt pa ty pa ty

[Skerdi:]
Falmi gabimet lej
E di që shpirtin ty t'kam vra
Ti falmi, akoma ndjej
Besom të dua lart

[Mimoza:]
Mos i harro ndjenjat dhe netat tona,
nuk o mirë na dy me nejt të ndam,
A e din sa bosh ndihem akoma,
Thirrëm zemër s'bën t'rrim të ndam.

[Skerdi:]
Inat s'të mbaj jo e nëse don m'u pa,
Nëse don m'u pa
2x

Ref.:
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin

[Bashke:]
Që kena humb të dy
O kena kena humb të dy
A mundem me kthy me kthy
S'po muj me nejt pa ty, pa ty

[Mimoza:]
Je jej je sa duhemi na,
Sa duhemi na,
Uu le t'folin kta,
E di që mirë s'dun me na pa

[Skerdi:]
Je jej je sa duhemi na,
Sa duhemi na,
Uu le t'folin kta,
E di që mirë s'dun me na pa

[Mimoza REF.:]
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin
Unë ty t'lutem, t'lutem për dashnin

[Bashke:]
Që kena humb të dy
O kena kena humb të dy
A mundem me kthy me kthy
S'po muj me nejt pa ty, pa ty

DËRGOI:
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj ky krijim muzikor erdhi tek ne mjaft mirë edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 1 Korrik 2019. Autor i muzikës është vetë artisti.
Renditja:
Top 200