TEKSTESHQIP

Skerdi & Teuta Selimi
U Harrua
Lyrics

Hala po mi len fajet, Sa shpejt u harrua.. Fjala te dua..
Fyje veten shaje, Per gabimet e tua.. jo mos m’shkruaj..
Se zemra ime pikon lot lot, Mbushma goden shoqni plot plot.. Se du me pi deri sa t’bona tok, Se un vec ate e dua..
E tash ti kqyri snapat, Ja bon mama mia.. Ja bone vetit ti.. Ja bone vetit ti..
Mendja t’ka lujt,
Ti ishe e smut nga xhelozia.. Harroje kete dashni, Nuk ishe ajo ti..
Si s’te erdh gjynah..
Si s’te erdh gjynah..
Po flas me veti shi ca mbone ti..
Po du mu pa.. Podumupa.
Shpirti me treti me kon prap me ty..
Hala po mi len fajet, Sa shpejt u harrua.. Fjala te dua.
Fyje veten shaje, Per gabimet e tua.. jo mos m’shkruaj..
Se zemra ime pikon lot lot, Mbushma goden shoqni plot plot.. Se du me pi deri sa t’bona tok, Se un vec ate e dua..
Hala po mi len fajet, Sa shpejt u harrua.. Fjala te dua.
Fyje veten shaje, Per gabimet e tua.. jo mos m’shkruaj..
Hala po mi len fajet, Sa shpejt u harrua.. Fjala te dua.
Fyje veten shaje, Per gabimet e tua.. jo mos m’shkruaj..

DËRGOI:
INFO
Më datë 28 Korrik 2023, Skerdi & Teuta Selimi publikojnë videoklipin "U Harrua". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Skerdi.
Renditja:
Top 200