TEKSTESHQIP

Skender Shabani & Kerim Palloshi
Sa Shok Te Mire Ke Xhepin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Shok Te Mire Ke Xhepin" kënduar nga Skender Shabani & Kerim Palloshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.