TEKSTESHQIP

Skender Shabani & Mehmet Bajrami
Ma Mire Ne Pyll Se Nqytet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Mire Ne Pyll Se Nqytet" kënduar nga Skender Shabani & Mehmet Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.