TEKSTESHQIP

Skender Xhafa
Dy Shoke Ma Te Mire
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Shoke Ma Te Mire" kënduar nga Skender Xhafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.