TEKSTESHQIP

Skender Xhafa
Kur Jam Ken Nji Vakt I Ri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Ken Nji Vakt I Ri" kënduar nga Skender Xhafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.