Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi & Paro - S'kemi Kufi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

"S'jemi si mepare
Me kufi te ndare
Malli na kish marre
Se jemi shqiptare"

Sebashku...
S'jemi si mepare
Me kufi te ndare
Malli na kish marre
Jemi shqipetare

Skifteri...
Ter jeten ne mese
Na ndante nje lume
Po si te ta thosha moj xhane
Qe te doja shume x2

Paro...
Ne brigjet e lumit
Rrinim ball per balle
Nje jete te tere
Si do t'benim valle x2

Ref...x2
S'kemi me kufije
S'jemi me te ndare
E ne çdo vend te bote botes
Jemi shqipetare

Skifteri...
Doja te ta thoja
Ate fjal patjeter
Ta hidhja ne lume
Çdo dit nga nje leter x2

Paro...
Po letra ne lume
Binte edhe tretej
Ndaj fjala te dua
E pa thene mbetej x2

...

Ref...x3
S'kemi me kufije
S'jemi me te ndare
E ne çdo vend te bote botes
Jemi shqipetare


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber





Skifter Etemi & Paro - S'kemi Kufi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kemi Kufi".
3. Video është e këngës "S'kemi Kufi", por nuk këndohet nga Skifter Etemi & Paro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY



Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0