Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skifter Etemi, Ani & Andrea - Gjak Shqiptari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

Shqiptar nga Struga
Jam një lloj si ju
Roje nëpër shekuj kam mbetur këtu
Roje nëpër shekuj kam mbetur këtu

O jam Shqiptar nga Vlora
E këtu kam babë e nënë
Këtu kam miq e shokë
Nuk gjen si kjo tokë
Këtu kam miq e shokë
Nuk gjen si kjo tokë

E bekuar çofshë
Toka e Shqipërisë
Vij nga Myzeqeja
Djepi trimërisë
Vij nga Myzeqeja
O djepi trimërisë

(5x)
Kudo që të shkojë
Kudo që të jem
Jam Gjak Shqiptari
E kam dert atdhenë


Ky tekst u dërgua nga  Anomim

Skifter Etemi, Ani & Andrea - Gjak Shqiptari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjak Shqiptari".
3. Video është e këngës "Gjak Shqiptari", por nuk këndohet nga Skifter Etemi, Ani & Andrea.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skifter Etemi:


Komente 0