Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kush Shan Ledrin, Ka Pune Me Fansat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[22-04-2012]
Ka shumë femra që e adhurojnë, por ka edhe nga ato të cilat e kanë inat. Por, për këto të fundit Ledri Vula shfrytëzon imazhin e vet për t'i sharë në publik. Kështu ka ndodhur me një armike të shpallur të Ledrit në Facebook e cila i ka dërguar një email ku i shpreh urrejtjen e saj.

I pamësuar me të tilla reagime, Ledri ka gjetur një mënyrë krejt origjinale për t'u kundërpërgjigjur. Ka postuar mesazhin privat në wall-in e tij dhe ka "lëshuar" fansat të merren me armiken e tij. Nga komentet negative të adhurueseve femra, Ledri nuk ka pasur aspak nevojë të thotë fjalën e tij.
 (Bluetooth)Komente 9