A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Skivi - Im A Boss  (Feat. Cozman)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2012

2012-07-19T18:18:59

Featuring

Cozman


SKIVI :
Yeahh , bbrahhh , ou okejj , BABASTARS in this shit ,Cozman , yeah skivi
Yeah a bitch a po po qaj i skillzave ,po po qaj qe n'festival i hin fell stilave
po po babastars tu dal pa nal spifave , gjoje weten mos je ti njo pi ktyne tipave
nuk jena n'tnjejtin nivel un jom nivel temin , ski ku hyp se tqi nanenkryt teposht
se je n'wen temin , ha po po e morre wesh, nese morre wesh besom se ski me pshtu mo leht
ndryshe tash e mas lej ato qa ke pas ,mo mo mo mos t'bertas , mo mo se t'kasiras
jena ron si wjet t'organizum si shtet ,perpara kush do t'jet , besom se nuk pshton let

REF:
bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,

COZMAN :
Yeah ,allright allright ,krejt po folin krejt e din ktu se kush o i pari,
u bo me fol per mu tylifar klloshari ,boni sene boni spote nuk ju han pazari ,
krejt hejterat krejt hejterat kapmuni per ka** , It's the COZMAN yeah the bosman,
ej bousta na yeah the bosman ,you like gangsters,you like gangsters,
aki sy in your face you polovenkers , BABASTARS big swag , big flowing games
big point cash ,your in my town so hold it down ,cuz i could hit it (clop) down

REF:
bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,bitch im a boss,... bitch im a boss,

BY : NitriX , #BABASTARS


Ky tekst u dërgua nga NitriX (G , D)Kartolina (1)

2019-07-02 11:04:36
Krejt e din ktu
Se kush o i pari
U bo me fol për mu
Tylifar klloshari

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019