TEKSTESHQIP

Smail Puraj & Viola
Per Ju Gurbetqare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ju Gurbetqare" kënduar nga Smail Puraj & Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.