Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Koci & 2 Step - Po Mi Merr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

2 Step

10/12/2014

2014-12-10T18:51:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Mi Merr" kënduar nga Sokol Koci & 2 Step.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Koci & 2 Step i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sokol Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet