Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sokol Koçi - Tatoo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tatoo".
3. Video është e këngës "Tatoo", por nuk këndohet nga Sokol Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sokol Koçi - Tatoo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Sokol Koçi

Komente

Asnjë Koment

07/09/2019

2019-09-07T16:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tatoo" kënduar nga Sokol Koçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sokol Koçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mad Lion. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

pom pelqen tattoo-ja jote edhe zinxhiri n'bel
shum sexi po dokesh edhe flokt me kurdel
me tattoo ti um kall se e din qe um pelqejn
sa komentet ti i merr edhe paswordin ta thejn
i smuve mashkujt qe jon tipik romantik
asi qe hargjiten shpejt si ngjyra per kimik
edhe foto po bon per facebook e hi5
kur pot shohin ne rrug pi jepin kerrit shlajf
kur po ec neper shkall ose me bikini n'zall
ti din qysh mi kall energjike shum e gjall
e omel si bombon edhe vetllen kur e qon
ti veshesh shum shkurt sexy tatto-n e kallxon
kurgjo ty st'mungon edhe hip hop-in e ngon
une ta ndreqi disponimin edhe zanin ja lshon
veq me mu kcen veq me mu e then
se kur jom une prezent nuk t'zihet veni ven

tattoo sonte ama qat sen ti e din per cilin ven mu sum nxinet veni ven

kaloj dimri erdh vera
tash n'bikini del qika ska mo xhempera
tash ki qka kallxon edhe trupin e zbulon
ti mashkujt i rrzon kur tatto-n e kallxon
veq ni pimp sikur une munet met knaq n'maximum
piken e dobt une ta di qe ti dashurohesh shum
kulminacionin e arrin private party n'prishtine
as telefonin se nin edhe mesazhat i fshin
une e di shum mire se per mu moti ke ni
knaqsi pa kufi jom expert per dashni
une veq me femna si ti deshiren jau plotsoj
mos meno qe po ta sjelli une veq pot kallxoj
merre shoqen qka po pret pregatitu per lezet
per ni tresh n'xhakuzi ose n'krevet
veq te une kthehesh se s'knaq dikush tjeter
veq dashta met kallxu qe jom ai Luani i vjeterMë Shumë Këngë Nga Sokol Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet