Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sokol Koçi - Plas  (Feat. Donald Gega)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Gers Alia

Muzika & Orkestrimi:

Sokol Koçi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Donald Gega

07/03/2020

2020-03-07T17:09:24+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Plas" kënduar nga Sokol Koçi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Plas".
Videoklipi nga Sokol Koçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Elhaida Dani - Plas

A te mungon ty fryma ime
Siç po mungon mu fryma jote
Veten time e perseris
A te mungon fytyra ime
Siç me mungon mua fytyra jote
Dhe veten time perseris

S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

E perserita prap veten time
Dike si ty, une do kerkoja
Dhe pse e di nuk ka si ti
Dhe beja kot sikur harroja
Keputur gjunjet, ecja vazhdoja
Veten time e perseris

S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

E ke mirenjohjen time perjetesisht
Mesova une te ndjej, njesoj si ti
Kam jetuar, kok e kemb dashuruar
Akull shpirti im sot
Se nuk te kam dot

S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

Flori Mumajesi - Plas

Strofa 1:
A te mungon ty fryma ime
Siç po mungon mu fryma jote
Veten time e perseris
A te mungon fytyra ime
Siç me mungon mua fytyra jote
Dhe veten time perseris

Refreni:
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

Strofa 2:
E perserita prap veten time
Dike si ty, une do kerkoja
Dhe pse e di nuk ka si ti
Dhe beja kot sikur harroja
Keputur gjunjet, ecja vazhdoja
Veten time e perseris

Refreni:
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

Strofa 3:
E ke mirenjohjen time perjetesisht
Mesova une te ndjej, njesoj si ti
Kam jetuar, kok e kemb dashuruar
Akull shpirti im sot
Se nuk te kam dot

Refreni:
S'kena me u pa mo bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kena me u pa mo
S'kena me u pa mo...Bashk
Nuk kena me u pa mo
Shpirti im e di po plas
Nuk kemi me u pa mo

Kallashi - Plas

Let's goo

Krejt e din une kush jom
Shut the fuck edhe ngom
po don mem pa po se ki njet
i hapin syt kur dal n'qytet..

e dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas
e dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas

kqyrem permas permas e plasssssss plas plas plas
E boj un Hot secilen nat nuk mpaske pa nuk paske fat
thirri let vin edhe let pin alkohol kokain

e dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas
E dridhi me bass kallashi in da house
po dihet kush o bous e ti plas plas plas

Plas plas kqyrem permas, permas

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Sokol Koçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet