TEKSTESHQIP

Sokol Koci
Me Fal
Lyrics
(Feat. 2 Step)

-Shum e gjat kjo nat me duket pa ty
e humbas veten ne per endra se vetem aty te shoh ty
kthehu ti te lutem tek un
t'perkedhel e ledhatoj se te dua shum
Me fal qe gaboj e di ste meritoj

-Shum e gjat kjo nat me duket pa ty e humbas veten ne per endra se vetem aty te shoh ty
nje mesazh tani po te shkruaj te them shpirti im ti te me falesh se nuk mundem te duroj faktin qe ste kam me pran

- refreni x2: me fal te lutem ti me fal me fal sepse te dua ti je ndjenja ime zemer ti je shpirti im mos qaj te lutem ti mos qaj pa ty un humbas humbet cdo krijim humbet cdo kujtim

- rrepimi:
Me fal zemer se kujtimet i harrova nuk mendova veprova dhe gabova deshtova kerkova nje ender qe e kisha dhe e prisha po ta disha kmishen e shenjtorit sdo e vishja

- vokal:
nuk e di si ndodhi ai moment ishte pa ty e verteta me tmeron kur mendoj qe sjemi dy

- rrepimi:
ketu jam ti ke ikur zemra ime te kerkon neper endra jam i lumtur ne tvertet ti me mungon

- vokal:
cdo minut cdo sekond je perendesh ne syt e mi cdo gje tjeter duket bosh cdo gje tjeter ska rendsi

- rrepimi:
vetmia esht e hidhur kur me fjal nuk gjen shpjegim
ska mundsi per ta kuptuar vec te jesh ne vendin tim nuk mbushem dot me frym ajri lagesht me bllokon e shoh qiellin te errsuar nje mendim po me ngacmon dhe me ler te coj nga gjumi mirmengjes ti zemra ime ste do njeri ne kete bot sic te dua ne zemren time

- vokal:
tani cdo veshtir cdo nat me duket pa ty mundohem veten te genjen por e di qe sjam une me ty
tani e pyes veten pse kam gabuar dor e saj fort me kishte shtrenguar dhe nuk mundem ta kuptoj ishe ti apo ajo qe un dashuroj

- vokal:
shum i veshtir po me duket ky cast cdo lot pikon sa her i mbyll syt dhe sa her i hap ti me fal ti me fal ti me fal ne boten time nuk ka bmtur me fjal jo vegimet shfaqen rruges dhe perplasen si kristale
me ler te qaj me ler te vdes me ler ne faj

- refreni x2:
me fal te lutem ti me fal me fal sepse te dua ti je ndjenja ime zemer ti je shpirti im mos qaj te lutem ti mos qaj pa ty un humbas humbet cdo krijim humbet cdo kujtim

DËRGOI: