Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - Elegante (Feat. Finem)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  58

Eleeleelegante eleeleelegante eleeleele eleeleeleganta je
eleeleelegante eleeleelegan a je
eleeleelegante eleeleelegantee
Ajo ka eleganc kur e sheh ne rrug
efekti saj tbon mas saj me vrapu
kuu kuu kuu je maboni nese je elegant
munesh me ardh me ne
zemer a spe sheh
ca bon sikur sem njeh
e kom xhepin me pare
yeah pi harxhojna per mengjes
Sonte kena dal me pi henesy
kshuqe me ne sbon me ardh ti
vrromm vrrom vrrom xhiro neper qytet
Shary ti mos le takim jasht kurxho sshihet
ti e din kur del me mu te sheh krejt ni milet
ato e njoh mir ska nevoj te shtiret

(eleeleelegante)x8

Thirri diva elegante me shije pikante
Kqyre qa pamje kur po del ne dritare
krejt fishekzjarre posht yjeve dhe hanes
nuk kom nge pri pares
per to bona edhe vrares
bonu gati hajde hajde
ka do shkojna sontee
ti bonu gati hajde hajde
ka do shkojna sontee
vrrum vrrum vrrum xhiro neper qytet
Shary ti mos le takim jasht kurxho sshihet..
ti e din kur del me mu te sheh krejt ni milet
ato e njoh mir ska nevoj te shtiret
(eleeleelegante)x8


Ky tekst u dërgua nga ALBANASolo
Featuring: Finem
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/10/2019


Solo - Elegante
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elegante".
3. Video është e këngës "Elegante", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

85
108
154
465
218

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Solo:


Komente 3