Më mbaj mend (për 1 muaj)

Solo - O Lord Gango (Feat. Finem)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

Lejjj kta le t folin O lord gango mos m'fol mu fallco ti je bi**h babo une kom ardh tornado tash kallxom sa do?se ta bim kado!Kta Jon T Fort Boll Moo Shokt I Kom Burra Joo Naço Sa Do Sa Do Me Ne Ti Nuk Kapesh Me Ne Ti Nuk Ki Bole Për Ne Zdu Me Ja Dit Ca The Solo Nuk Ka Kundërshtar Veç Mas Veti Ushtar E Ty Po T Vjen Inat Se Do Marrësh Ca Ke Për T Marr Ti Zdin Ça Jon Senet Me Vlera Si Muzika Nëpër Vena Ktuuu Gangstera Smunesh Me Na Nal Shoki Po Flet Rrena T Kapim E T Futim Mrena A E Din Kush Jena????..


Ky tekst u dërgua nga Iris SufaSolo
Featuring: Finem
Publikimi: 23/12/2019


Solo - O Lord Gango
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Lord Gango".
3. Video është e këngës "O Lord Gango", por nuk këndohet nga Solo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Solo:


Komente 2