Më mbaj mend (për 1 muaj)

Son Bacova - Nuk Ta Fal (Feat. Sidorela Roli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ref
Zemren time ma dogje ma dogje
I besove fjal’t e paverteta
Jo nuk ta fal dije sa tjet jeta
Shum po vuj per ty
(Shum te deshta ty )

Soni
Doja nuk e mohoj
Dhe ti mke dasht njesoj
Fjalet ne dy na ndan
Shpirti per ty mqan

Sidorela
E di sa me mungon
E di sa te mungoj
Kthehu pash kta dy sy
Smundem un pa ty

Ref
Zemren time ma dogje ma dogje
I besove fjal’t e paverteta
Jo nuk ta fal dije sa tjet jeta
Shum po vuj per ty
(Shum te deshta ty )


Fjal ke pas vec fjal
Pash sa me ke dash
T’folen ty keq per mu
Ti i ke besu

E di sa me mungon
E di sa te mungoj
Kthehu pash kta dy sy
Smundem un pa ty

Ref
Zemren time ma dogje ma dogje
I besove fjal’t e paverteta
Jo nuk ta fal dije sa tjet jeta
Shum te deshta ty
(Shum po vuj per ty )
- [ ]
Son Bacova
Featuring: Sidorela Roli
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/08/2023
Muzika: Gert Manushi
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Gert Manushi
Guitar: Ilir Qemalja
Violin: Donald Gega
Solo: Alsked Rrenja
Mix Master: Alsked Rrenja
Prod: Agm RecordsSon Bacova - Nuk Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ta Fal".
3. Video është e këngës "Nuk Ta Fal", por nuk këndohet nga Son Bacova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Son Bacova:


Komente 0