A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Soni Alidemit & Ilir Tironsi - Ndryshe Jemi Ne


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2018

2018-12-10T16:58:25

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndryshe Jemi Ne" kënduar nga Soni Alidemit & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Soni Alidemit & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019