TEKSTESHQIP

Soni Alidemit & Ilir Tironsi
Ndryshe Jemi Ne
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndryshe Jemi Ne" kënduar nga Soni Alidemit & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që ky produkt muzikor u përcoll para një audience më të gjerë edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 10 Dhjetor 2018. Për këngën ka punuar kompozitori Festim Gici, ndërsa teksti vjen si krijim nga Olsi Celmeta.