TEKSTESHQIP

Soni Alidemit
Ike Ti U Largove
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ike Ti U Largove" kënduar nga Soni Alidemit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 13 Qershor 2020, Soni Alidemit publikon videoklipin "Ike Ti U Largove". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.