Soni Malaj

Soni Malaj Shumë Klasike Në Fotosesionin E Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-03-2016]
Këngëtarja Soni Malaj së fundmi ka realizuar fotoesionin e saj më të ri ku dukja e saj ka ndryshuar mund të themi komplet.

Nga një tip prej "gangstere-je" siç e kemi parë tek klipi i saj i fundit "Me mua", tashmë do ta shohim më klasike dhe elegante.

Në fotosesionin e saj të ri Soni shfaqet në një ambient me shumë lule ku edhe veshja e saj i është përshatur shumë stinës së pranverës.

Me një stil elegant të flokëve dhe një grim tejet të bukur ajo dëshmon se mund të realizoj edhe fotografi shumë të bukura. (B.A/Teksteshqip.Com)

Soni Malaj Shumë Klasike Në Fotosesionin E Ri

  Soni Malaj - Me Mua (Feat.Skivi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1