Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soni Malaj - Djall E Dreq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djall E Dreq".
3. Video është e këngës "Djall E Dreq", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soni Malaj - Djall E Dreq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Teksti:

Rozana Radi

Këngë e albumit:

"Mesdhe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Kohe me jep sekretin tend
nje djall do dashuri
dua qe ta ndal tani

E di boten bardh e zi
dhe Zot e dije veten
zemren gur e kishe ti

Te hene te marte te shtune te djele
ti merrje zemra si perhere
digjje flake ti endrrat e mija
ti lendon c'do gje qe prek
s'mendon sa zemra vret
s'edi kush je
s'edi pse je

ref:
Ti ti je djall e dreq
bota te ka bere te keq
mos prek krahet e mija
une une engjell vete
nuk e dua
kete jete
mos prek endrrat e mija

ti ti djall e dreq
bota te ka bere te keq
mos prek endrat e mija
une une engjell vet
nuk te dua kete jet mos
prek endrat e mija.

kohe me jep sekretin tend
nje djall do dashuri dua
qe ta ndal tani

e di boten bardh e zi
dhe Zot e dije veten
zemren gur e kishe ti

te hene,te mart,te shtund,te djel
ti merje si perher digje flak ti
enderat e mija ti lendon qdo gje
qe prek s'mendon sa zemra vet
se di kush je
se di pse je

ref:(2x)


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet