Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - E Vogëla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  69

Jam e vogël,por e ëmbël mjaltë
E sytë i kam të zjarrtë, jam e vogël o
Buzët e mia janë porsi qershi, e floku im i zi
Jam e vogël ouo

djemt si zënë nata, për këto flokët e gjata
Për këto sytë e zjarrta, për të voglen o
Ju mos më zgjoni, e mos më ngacmoni
Lërmëni të rritem, jam e vogël o ( 2X )


Ky tekst u dërgua nga  gresaSoni Malaj
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Artan Kastrati


Soni Malaj - E Vogëla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Vogëla".
3. Video është e këngës "E Vogëla", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0