Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Zjarr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Hej ti, mjaft me pretendime
Se eshte jeta ime
S'dua ta kaloj me une me komandime
Mbrapsht ti ke jetuar
Duke pretenduar
Hej ti hej ti
Mjafte me...

O Baby nuk jam e llastuar
Nese kam kerkuar
Vetem pak te jem une e dashuruar
Keq te kane mesuar
Hej ti degjom
Hej ti hej ti
Sonte une jam tjetersuar

Se kur dua djeg si zjarr
E djeg si zjarr
Naj, naj, naj, naj, naj
Kur dua dhe diellin ne dore e mbaj

Naj, naj, naj, naj, naj
Se kur dua djeg si zjarr
E djeg si zjarr
Naj, naj, naj, naj, naj
Kur dua dhe diellin ne dore e mbaj

Un djeg si zjarr heeej heeej...

Hej ti, mjaft me pretendime
Se eshte jeta ime
S'dua ta kaloj me une me komandime
Mbrapsht ti ke jetuar
Duke pretenduar
Hej ti hej ti
Mjafte me...

O Baby nuk jam e lastuar
Nese kam kerkuar
Vetem pak te jem une e dashuruar
Keq te kane mesuar
Hej ti degjom
Hej ti hej ti
Sonte une jam tjetersuar

Se kur dua djeg si zjarr
E djeg si zjarr
Naj, naj, naj, naj, naj
Kur dua dhe diellin ne dore e mbaj
ee mbaaaj


Ky tekst u dërgua nga Agnieszka   AnnonimSoni Malaj
Publikimi: 11/11/2005
Festivali: Kënga Magjike 2005
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Soni Malaj - Zjarr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr".
3. Video është e këngës "Zjarr", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0