Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Malaj - Pa Ty (Feat. Tim)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

[SONI:]
Ça ndodh tonight tonight
we're gone rock this party
dite e nate
dite e nate
Vajzat dhe çunat, çunat
atmosfera edhe duart,
duart lart, duart lart

Se kjo eshte nata
kjo eshte nata
se per ty kom dal
pres te vish me mall
kjo eshte nata
kjo eshte nata
pres une ti me ardh
se per ty kom dal

Ku je ti mu ma thuaj
momentet pa ty m'duken muaj
pa ty m'duken muaj
Ku je ti mu ma thuaj
momentet pa ty m'duken muaj
pa ty m'duken muaj

[TIM:]
When I see your face in the morning
makes me fall in love
she makes me smoke like e ...
ay aman ay aman
she's on fire, she's on fire
when I'm around her
always so higher
when I'm always so higher
per ty une vi asnjere nuk kom me t'lon vet
menjen te ty e kom shawty
qe ti mu po m'pret me dal
edhe ti po m'pret me dal
e nuk e di tash pse kom ngec
po du me hup
e din ti qe per mu nuk eshte e lehte
I am high aj aj aj

[SONI:]
Ku je ti mu ma thuaj
momentet pa ty m'duken muaj
pa ty m'duken muaj
Ku je ti mu ma thuaj
momentet pa ty m'duken muaj
pa ty m'duken muaj

[TIM:]
I want you beautiful girl
I want you beautiful girl
aj aj aj aj
aj aj aj aj
so beautiful girl
so beautiful girl...

[SONI:]
Ku je ti mu ma thuaj
momentet pa ty m'duken muaj
pa ty m'duken muaj
Ku je ti mu ma thuaj
momentet pa ty m'duken muaj
pa ty m'duken muaj


Soni Malaj - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Soni Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Soni Malaj:


Komente 0