Më mbaj mend (për 1 muaj)


Soulkid - Buza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buza".
3. Video është e këngës "Buza", por nuk këndohet nga Soulkid.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Soulkid - Buza  (Feat. Blero)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28

Komente

2 🔥

Featuring

Blero

06/07/2013

2013-07-06T18:53:22+00:00Soulkid
Sonte dua tbej nje marrezi
dhe pse emrin tend ende nuk e di.
Dua tnisem tvi aty te ti
dhe te them sekretin tend un e di

Me ben te ndjej gjerat qe un nuk i njoh
me qon aq lart ku as syri smund tshoh 2X

Ref.
Soulkid
Se buza buza jote mfton ne marzi sonte
se veq ti veq ti veq ti
ti qe emrin sta di

Blero
Se buza buza jote mfton ne marzi sonte
se veq ti veq ti
ti qe emrin sta dii

Blero
E ndjej ka diqka tveqant tek ti
Ende si ta quaj un kete nuk e di
Kur je rrotull meje ndjej veq qetesi
Gjitha zhurmet zhduken dikun nlargesi

Me ben te ndjej gjerat qe un nuk i njoh
me qon aq lart ku as syri smund tshoh 2X

Ref.
Soulkid
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti veq ti
ti qe emrin sta di

Blero
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti
ti qe emrin sta dii

Soulkid
Nese do dhe ti ikimm
lart ne qiell un dhe ti
veq ne e dim kete fshehtesi

Blero.
Nese sonte dorezohesh
Lart ne qiell te premtoj
shpirt un ty atje ta qoj

Ref.
Soulkid
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti veq ti
ti qe emrin sta di

Blero
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti
ti qe emrin sta diii


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina Rashica
Më Shumë Këngë Nga Uki Latifi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet