A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Uki - Jena Dashni  (Feat. DJ PM & Dagz)


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/05/2017

2017-05-31T18:00:00

Featuring

DJ PM

Featuring

Dj Dagz
Po du me gjet
Arsye per me tfol
Po spo di
Qysh me ja bo

Kom shum sene
Me ti thon
Po spo di
Qysh me ja bo

Se po m'len pa tekst
Veq kur pom kshyr direkt tash e di
Von un mka ra n'men u dasht
Me tmarr nfillim

2X
Me Ik dikun e me t'dasht shume
Mos me menu per asni sen
Me nejt pa gjum
E me t'dasht shume
Mos me hup asni moment...

Se une plus ti
Jena dashni
Jena dashni e kurgjo ma pak

Une plus Ti
Jena dashni
Jena dashni ty t'tkom en gjak

Ti m'rrjedh neper vena
Veq te ti pom rrin menja
Sa sa sa shume tjera
Po veq ti Zemren ma ke marr
Ma ke marr...

Po du me gjet
Arsye per me tfol
Po spo di qysh me ja nis
Mke nxon ti mke nxon
Sikur pija qe pe pi

Se po m'len pa tekst
Veq kur pom kshyr direkt tash e di
Von un mka ra n'men u dasht
Me tmarr nfillim

2X
Me Ik dikun e me t'dasht shume
Mos me menu per asni sen
Me nejt pa gjum
E me t'dasht shume
Mos me hup asni moment...

Se une plus ti
Jena dashni
Jena dashni e kurgjo ma pak

Une plus Ti
Jena dashni
Jena dashni ty t'tkom en gjak

Ti m'rrjedh neper vena
Veq te ti pom rrin menja
Sa sa sa shume tjera
Po veq ti Zemren ma ke marr
Ma ke marr...


Lyrics submited by D.Ske-Cards (1)

U krijua nga Ana 2017-11-28 20:12:38
Une plus ti
Jena dashni
Jena dashni e kurgjo ma pak

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019