A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Uki - Ama


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/06/2018

2018-06-28T17:00:04

Music & Lyrics:

Uki Latifi

Lyrics:

Nderim Kurti

Music & Production:

Prygo


Ska raki qe ma huq sikur ti o nah nah
falma falma kur nuk rri urt ti falma
po ska asnjo qe munet venin me ta nxon baby
se krejt pikat pikat pikat e dobta mi ke msu ti
qika qika qika qika plot ti je kulmi
krejt deshirat hajde thumi une ti plotsoj

kur jena veq un e ti sheqer
ma tmiren prej meje e merr
sonte sikur asniher po du met pas

Ref:Dime que me quieres, dime que me amas
tripa pse po bon kur e di qe po m’don
zemren tone ti ama 2x

2:

Djeg si zjarri
prap veten sun e nali
ti pe din ani
aaaaa...

se krejt pikat pikat pikat e dobta mi ke msu ti
qika qika qika qika plot ti je kulmi
krejt deshirat hajde thumi une ti plotsoj

kur jena veq un e ti sheqer
ma tmiren prej meje e merr
sonte sikur asniher po du met pas

Ref:Dime que me quieres, dime que me amas
tripa pse po bon kur e di qe po m’don
zemren tone ti ama
2x


Lyrics submited by Sabajeti   dionaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019