TEKSTESHQIP

Soulkid
Buza
Lyrics
(Feat. Blero)

Soulkid
Sonte dua tbej nje marrezi
dhe pse emrin tend ende nuk e di.
Dua tnisem tvi aty te ti
dhe te them sekretin tend un e di

Me ben te ndjej gjerat qe un nuk i njoh
me qon aq lart ku as syri smund tshoh 2X

Ref.
Soulkid
Se buza buza jote mfton ne marzi sonte
se veq ti veq ti veq ti
ti qe emrin sta di

Blero
Se buza buza jote mfton ne marzi sonte
se veq ti veq ti
ti qe emrin sta dii

Blero
E ndjej ka diqka tveqant tek ti
Ende si ta quaj un kete nuk e di
Kur je rrotull meje ndjej veq qetesi
Gjitha zhurmet zhduken dikun nlargesi

Me ben te ndjej gjerat qe un nuk i njoh
me qon aq lart ku as syri smund tshoh 2X

Ref.
Soulkid
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti veq ti
ti qe emrin sta di

Blero
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti
ti qe emrin sta dii

Soulkid
Nese do dhe ti ikimm
lart ne qiell un dhe ti
veq ne e dim kete fshehtesi

Blero.
Nese sonte dorezohesh
Lart ne qiell te premtoj
shpirt un ty atje ta qoj

Ref.
Soulkid
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti veq ti
ti qe emrin sta di

Blero
Se buza buza jote mfton nmarzi sonte
se veq ti veq ti
ti qe emrin sta diii

DËRGOI:
INFO
Më datë 6 Korrik 2013, Soulkid publikon videoklipin "Buza", në bashkëpunim me Blero.
Renditja:
Top 200