Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stealth - Nuk Ka Dashni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ka Dashni".
3. Video është e këngës "Nuk Ka Dashni", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stealth - Nuk Ka Dashni  (Feat. Vinz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  121

Komente

1 🔥

Featuring

Vinz

10/02/2017

2017-02-10T18:44:02+00:00ja nisem nga toka man
HB...We out here

Stealth:
neper cepa t'rruges un u rrita
sa her jam kon n'errsire kerkoja drita
nuk ka dashni[4x]
kurr se sgjata doren por u ngjita
kurr se ula veten dhe kur skisha
nuk ka dashni[4x]

erdhem nga balta
sa her na zuni jashta n'mesnata
gishtin e mezit per t'zinjt
si dojna na prangat
nuk kena koment
skena koment
ku osht avokatja
se jap asnji fjal (fjal)
memec per gjykatsa
erdhem nga lagjet e varfra
ku jeni ju gangsta
We about that coke life
kto shqipe jan fanta
kokat e londres for sure,
erdhem nga mali na u desht me shit bor
i vuna maskat pervesha mangat
midis europe na desh me thy doors
dallget i cajm na
ndizet motorri si skafi i vlores
six hundred power thirrem kalores
taking it over nuk jena colombos
na jena real shqipet e londres
na jena luana n'midisin e xhungles
na jena, jena cka thojn
jena lojtaret ma tmir per ket loj
bjere ekipin se na ta sfidojm
gishti osht gati, gju..
your metet me gishta en goj

neper cepa t'rruges un u rrita
sa her jam kon n'errsire kerkoja drita
nuk ka dashni[4x]
kurr se sgjata doren por u ngjita
kurr se ula veten dhe kur skisha
nuk ka dashni[4x]

Vinz:
Errët o rruga
ftyrat buzqeshen mbas shpine po gjukan
forda focusa
Dajat parku paparacet po trukan
levizjet e ulta
dihet e keqe osht zhurma
prap kur vjen puna per lufta
tan e din se na hunen se ulna
shqipe e ndrrona na stilin
nivelet e lojes i rrisim
qe prej fillimi
muziken e bojna per qef
prap we killin it
squad the bitchez are feelin it
rrijm neper rrug prej fillimi
xhepi dikur ishte bosh
now my shqipez mbretresha
Is feelin it
ska meshir per armikun
ram ndashni me rrezikun
mbretnesha printume te pinku
na ka permrapa si macja me miun
shume
veta verdall po na vin
po per asnjonin nuk ka dashnin
When we was bummy
nuk kishim money
tash u bo sunny e afer na rrin

neper cepa t'rruges un u rrita
sa her jam kon n'errsire kerkoja drita
nuk ka dashni[4x]
kurr se sgjata doren por u ngjita
kurr se ula veten dhe kur skisha
nuk ka dashni[4x]


Ky tekst u dërgua nga Arsel Qelia3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet