Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stealth - Per Shokun I Veshi Dorezat (Feat. Vinz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  85

Stealth:
Shkojm naper shpija ti thirre vizit
Nuk jena parajs ku tuneli ka drit
Ngelesh pertoke su qove mu za per karrik
Nuk bojna replik,no patients me prit
Im getting the money cuz thats what i need
My shqipez are hungry so f**k what u think

Kur thash free all my G-s nuk fola per rrena
Kur thash loving the queen nuk fola per femra
Foli mbretresha te letra,foli per shqipet nen hekra
Kur dalin makinat e vjedhta,po dalin per lek per me hek vlla
Per shokin i veshi dorezat
Per shokin i heki do emra
Per shokin edhe me ra mrena
Per shokin nuk jepen biseda
Se ky o kodi qe kena
Lojen e lujm pa rezerva
Jetojna momentin momentin, premtimi i vetem o vdekja
Na erdhem me zero me zero nuk kena kurgjo per me hup
Tash bojna na euro na euro se poundi leviz neper durt
Kta tipa jon lego lego ndertohen dhe shemen si mur
Per ta diktatur,Enveri dikur
Kohen kur na jena nrrug ju shkoni te shpija per gjum
Kohen kur na dalim nfush ju thoni nuk doni me lujt
Po shihet po shihet po shihet rrepistat po vujn
Lojen e kapem ja rrasem dhe ngeli 9 mujsh

Shkojm naper shpija ti thirre vizit
Nuk jena parajs ku tuneli ka drit
Ngelesh pertoke su qove mu za per karrik
Nuk bojna replik,no patients me prit
Im getting the money cuz thats what i need
My shqipez are hungry so f**k what u think

Vinz:
Shqipe na rrim siper reve
Ska barazim tjeter nivele
Ska krahasim shqipet e qmendme
Ballafaqim thirruni menve
Asnjoni nuk osht sikur neve
My side osht ndryshe prej krejtve
They hide po sillna me sene
Shqipe we ride kur kena probleme
Kur vin ditet e zeza
Per shokin i veshi dorezat
Ska politik gati per vepra
Gati me ik kur nihen sirenat
Jeta bardh e zi
They tryna change us ska mundsi
They tryna hate us ska rendsi
Chasing dat paper we trynna eat
Cuz

You see that money i needed
Living neper rrug ka vite
Making that money levizje
Hekrin me vete i keep it
Na rritem me lufta civile
Si 97-ta pa ligje
U rritem dhe jashta kufive
Shqipe me dhun aggressive
E dini nuk jeni si ne
Shqipe harro nuk jeni si ne
Filmat qe boni sjon realitet
Fjalet qe thoni si jetoni vet
Merre me men
Raku sna rruhet a tdhem
HB o ka rritet ekstrem
Paret i bojna i prishim i bojna i prishim we make it all over again

Shkojm naper shpija ti thirre vizit
Nuk jena parajs ku tuneli ka drit
Ngelesh pertoke su qove mu za per karrik
Nuk bojna replik,no patience me prit
Im getting the money cuz thats what i need
My shqipez are hungry so f**k what u think


Ky tekst u dërgua nga AdrijolStealth
Featuring: Vinz
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/03/2018


Stealth - Per Shokun I Veshi Dorezat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Shokun I Veshi Dorezat".
3. Video është e këngës "Per Shokun I Veshi Dorezat", por nuk këndohet nga Stealth.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (6)

5
11
7
9
6
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stealth:


Komente 0