TEKSTESHQIP

Stealth & Vinz
Ghost
Lyrics

Stealth:
Kto sja kan iden ca asht shoku i vertet
Le tnxehet situata kurr vllait nuk i bana kthes
Ma mir vdes duke qesh. Sesa tjem un i pabes
Se un veten nuk e shes dhe jam me HB perjet

Sa per kto kopila un jetoj dhe 1000 vjet
E din vet sikur mbret neper londer mrena nbenz
Te tan ju jeni pidha dhe e dini mir ket sen.
Ca ju gjen a je nmen jeten jau bajna ekstrem

Ku karin jan kto trima se nga rruga nuk i pash
Jan bashku tan kurvat bashk e po folin en distanc
Kto shqipe kan maru sikur dhipat i kam lag
Sa her gojen e kan hap me goj hap i kena lan

Atyre ju fol goja se arma nuk ju punon
Ju kapi paranoja ti shqipe nuk rrezikon
Nuk keni armatime ma shqipez kan koleksion
Na keni neper rrug ti shqipe nuk egziston

Ato nuk jan shqiponja jan sorra qe fluturojn
Ty pussy po tvjen ora minutat po ti numrojm
Na dalim n’ort e vona qytetin ta patrullojm
Na vina ntana zonat dhe jeten ta anullojm..

Vinz:
E kam hekrin hot furr se perher ja qes flaken
Nuk a mir me dal naten shqipe kthehesh fantazem
Ju nuk doni luft nese don me pa t’ardhmen
Ju ban Zemra …. Tash po du mja nal rrahjet

Doni war hekrin me ni dor pluma many more
Sjeni gang. Jan informator grupi hetimor
Seni bang Kto folin per hekra po sdin mi perdor
Jan aktor juve jeni pidha grupe muzikor

Kto sjan shqipe jan pula. Rrin and tu fol aventura
My shqipez jan neper rrug tan diten merren me numra
Ju shqipe sjeni tsigurt. Pershendeten me pluma
Rruget e nxehta si furr kto bi**hes pjeken si buka

You know we making that mula my shqipez are trappin hard
I paketojna do tulla e i shperndajna verdall
Leket i mledhim te rruga i dyfishojna per nat
Ri-investojna te puna sikur me kan dit e par
INFO
Më datë 26 Maj 2024, Stealth & Vinz publikojnë videoklipin "Ghost". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Vinz & Stealth. Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200