Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - U Dogja Mrekullisht Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Kjo ndodhi në një natë, në Odese
Do të vij në katër tha Maria
Tetë, nëntë, dhjetë pa pesë.

Nga dritarja mbrëmje e heshtur,
Mbrëmje e vrenjtur e dhjetorit
Mbi qytet ngadalë po zbret
Përballë erës dhe shiut unë rri e pres

Natë e keqe e mallkuar,
Po më bën të ulërij
Gjaku dejet pervëlon
shpirti ngrin

Une akoma rri e pres
Kujtoj netët kur dikur
Ti më puthje
Dhe më thoje stë lë kurrë

Cdo pikë shiu përmbi xham
Me trokitjen tënde ngjan
Por askush, askush nuk vjen në këtë natë

Hyre ti e erdhe the
Do martohem a e di?
Dua para pasion te prehem,jo varfëri!

Jo më smundem të këndoj
Në u dogja mrekullisht
Vetëm ti mund të më kuptosh
Vetëm ti!!!

Refreni 2

Mëngjesi hyn me 100 sy
Vrapojnë të cmendur njerëz, mendime
Kujdes, mos hyni me cizme
Në zemrën që digjet hyhet me ledhatime!


Ky tekst u dërgua nga Elton Dono

Stefi Prifti & Endri Prifti - U Dogja Mrekullisht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Dogja Mrekullisht".
3. Video është e këngës "U Dogja Mrekullisht", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0