Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Prifti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
 • Vendlindja:
 • Korçe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 46 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Endri Prifti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore korçare. Në Dhjetor 1994, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Fati Në Udhëkryq". Në Nëntor 2007, Ciljeta merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Kur Kendoj Serenate", në bashkëpunim me Stefi Prifti & Endri Prifti. Në Dhjetor 2008, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 47-të në RTSH me këngën "Ti Bere Faj". Në Dhjetor 2009, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 48...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Stefi Priftit

Xhaxhai i

Maria Priftit

Xhaxhai i

Joana Priftit

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentDua Te Me Tregosh...


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Julian Mustafa

Erjon Beci

Bojken Lako

Erion Korini

Albi Nako

Elton Deda

Bledar Sejko

Ylli Baka

Altin Sulku

Ervin Bushati

Tags: Endri Prifti, Stefi Dhe Endri Prifti, Endri Prifti, Endri Dhe Stefi, Endri & Stefi, Stefi & Endri, Stefi & Endri Prifti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet