A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stefi Prifti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Stefi Prifti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore korçare. Në Dhjetor 1991, Stefi Prifti merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Ne, Studentet". Në Dhjetor 1992, Stefi Prifti & Angelika Guri marrin pjesë në Festivali i 31-të në RTSH me këngën "Më Bukur Do Të Jetë". Në Dhjetor 1994, Stefi Prifti & Endri Prifti marrin pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Fati Në Udhëkryq". Në Nëntor 2007, Ciljeta merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Kur Kendoj Serenate", në bashkëpunim m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Maria Priftit

Vëllai i

Endri Priftit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Dua Te Me Tregosh...


» Dërgo Një Këngë »

Emigranti
Bej Qejfin Tamam
Kur Jemi Bashke
Ty Te Desha Ty Te Dua
Jemi Dy


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Viagra

Latuà

Sami Kallmi

Chika

Gjergj Jorgaqi

Qamili I Vogel

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Stefi Prifti, Stefi Dhe Endri Prifti, Endri Prifti, Endri Dhe Stefi, Endri & Stefi, Stefi & Endri, Stefi & Endri Prifti

Stefi Prifti në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019