Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - S'kam Ç'e Dua Pasurine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shumica kur dine
Se ka shume prike
E marrin vajzen
Te jete dhe shtrige

Te kete dhe mjeker
Mustaqet nje pashe
Se syri u erret
U behet kodosh

Harrojne se parja
Harxhohet me pak
Dhe zonjen e tyre
E marrin per zer

Ajo mbetet malli
Nuk behet dot mall
Se lahen mekatet
Qe kur jemi gjalle

Ref...x2
S'kam ç'e dua pasurine
Po s'ma deshti zemra sot
Nuk e blen dot dashurine
Me te holla eshte e kot

Shumica kur dine
Se ka metelike
E marrin vajzen
Te jete dhe shtrige

Kerkojne te behen
Dhendurre me zor
Atje ku s'i qasin
Aspak ne oborr

Pranojne te gjoret
Te behen terror
Kur dine se paja
U vjen ne vapor

Po shpirti s'kenaqet
Dhe zemra nuk do
Verdhushkat te shtynin
Thon u marto

Ref...x2
S'kam ç'e dua pasurine
Po s'ma deshti zemra sot
Nuk e blen dot dashurine
Me te holla eshte e kot


Stefi Prifti & Endri Prifti - S'kam Ç'e Dua Pasurine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Ç'e Dua Pasurine".
3. Video është e këngës "S'kam Ç'e Dua Pasurine", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0