TEKSTESHQIP

Stefi Prifti & Endri Prifti
Nje Serenad Per Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Serenad Per Ty" kënduar nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.