Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stela Risto - Vështirë Të Flas, Vështirë Të Puth Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

Valixhet mbledhur, kjo rrëmujë
mban brënda largimin tënd,
vështirë të flas, vështirë të puth
veç ikjen tënde kam ndërmend.

Më vjen të ulem, t’i hap të gjitha
e të të them: “Mos u nis sot!”.
Kemi lënë aty o ëndrrat tona,
sa mall, ndjenjë e zjarr edhe lotë.

Ref. Nuk mundet kurrë kjo histori
të mblidhet, të paketohet kështu,
të ikësh tutje, oh sa larg
me një bagazh, pa lënë gjurmë.

Vështirë të flas, vështirë të puth
veç puthjen tënde mbaj në buzë.

Vështirë të flas, vështirë të puth
veç iken tënde s’harroj kurrë.


Stela Risto - Vështirë Të Flas, Vështirë Të Puth
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vështirë Të Flas, Vështirë Të Puth".
3. Video është e këngës "Vështirë Të Flas, Vështirë Të Puth", por nuk këndohet nga Stela Risto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1