Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Little Mommy (Feat. Tingulli 3nt)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Here we go ma…
Little mommy…
Sexy mommy…
Baby mommy…
(Baby baby baby)
S-T-I-N-E…

Me ke fut ne konfuzion
Me sjelljet e tua dhe si reagon
E Embelson e tharton
Une se kuptoj kete situacion
Paraqitja jote me elektrizon
Ma shton deshiren, deshiren ma shton
T’jem me ty un vet me ty
Se ti je ndjenja qe me frymezon
Pse nganjehere ti me largon
Nganjehere ti me afron
Nganjehere ti me embelson si sheqer e si bonbon
Nganjehere ti me largon
Nganjehere ti me afron
Nganjehere ti me tharton si piper e si limon

Si t’ja bej me ty little mommy e sa here te shikoj syte ndalin flash
Si t’ja bej me ty nuk e di une nuk e di nuk e di
Si t’ja bej me ty little mommy e sa here te shikoj syte ndalin flash
Si t’ja bej me ty nuk e di une nuk e di nuk e di

Une e di qysh me ja be me ty little mommy
Une te nxa edhe nese je miss funny
Une e di qe nuk jam qeni versaci
Une jam cai qe t t ta qi
Une nxa femna si Aurela Gace
As per tlyp ty zemer me mputh nfaqe
Ti je mami une jam babi me mustaqe
Jem kanabis ti mdukesh si manushaqe
Une jam njeri qe e din ca don
Jam i embel edhe kur perziehena me limon
Ti je e mire edhe kur reagon
Ma shton deshiren, deshiren ma shton
Mpas qene non edhe kur ben stila
S’ki pune me nje por me 3 kopila
Secili prej ne bon shume merakli
Great Big-Cig, Geto-G, S-T-I-N-E

Si t’ja bej me ty little mummy e sa here te shikoj syte ndalin flash
Si t’ia bej me ty nuk e di une nuk e di nuk e di
Si t’ja bej me ty little mommy e sa here te shikoj syte ndalin flash
Si t’ia bej me ty nuk e di une nuk e di nuk e di

Big Cig ne cdo aspekt as me ty
Big Cig edhe i dek as me ty
Big Cig shume i cekt as per ty
Big Cig ka respekt vec per ty
Une e di se cillin prej neve ti e don
Po se di se cilli po ta con
Zemer prape ti ki t’njejtin destinacion
T’njejten rruge kur kalon me t’njejtin pozicion
Une e di qysh me t’nxon ty little nona
Une e di si si ka ik se je e jona
Une e di qe edhe ty shume t’takona
Ti je vec nje kengetare me 3 mikrofona
A thu a thu cika cilla mdon mu
A thu si ka desh se shume tkena ngarku
Shume po t’ngucim shume tu kena bo
Hajde ti tek une se ma mire s’ka ku shkon me

Si t’ja bej me ty little mummy e sa here te shikoj syte ndalin flash
Si t’ia bej me ty nuk e di une nuk e di nuk e di
Si t’ja bej me ty little mommy e sa here te shikoj syte ndalin flash
Si t’ia bej me ty nuk e di une nuk e di nuk e di


Ky tekst u dërgua nga Vali Valentino   bestgroupStine
Featuring: Tingulli 3nt
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/03/2009


Stine - Little Mommy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Little Mommy".
3. Video është e këngës "Little Mommy", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0