Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Te Rrim Larg (Feat. Olgera Lleshaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  65

asgje nuk eshte me si me pare
ne te dy si te ishim te ndare
oret edhe ditet po kalojne
si te ma kujtosh asgje se ndryshon
ti per gabimet e tua je e vetedijshme
edhe lidhja jone eshte bere pak e merzitshme
une i pranoj te miat se skam rruge tjeter
thjesht nuk dua ti kthehem historise se vjeter
ref X2
dhe pse larg eshte me mire te rrime larg
ose te ndare si shoke apo me shume te rrime larg

une e di se e ke te veshtire
po do ta kuptosh se neser do jete me mire
asgje me shume vecse obsesion
e komlikuar di ish nese vazhdon

ti per gabimet e tua je i vetedijshem
edhe lidhja jone eshte bere e merzitshme
une i pranoj te miat se skam rruge tjeter
thjesht nuk dua ti kthehem historise se vjeter
ref X2

Ky tekst u dërgua nga  enni72Featuring: Olgera Lleshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2013
Video Produksioni: Gold Productions


Stine - Te Rrim Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Rrim Larg".
3. Video është e këngës "Te Rrim Larg", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 4