TEKSTESHQIP

Stine
Locka
Lyrics
(Feat. Xhero)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Locka" kënduar nga Stine.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor vjen i finalizuar tek ne i plotësuar artistikisht edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 23 Mars 2019. Autor i muzikës është Jurgen Shira, ndërsa për fjalët e këngës u kujdesën Stine & Xhero.